Vyhledávání
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách
a akcích na Váš e-mail.

Doprava a platba


ZPŮSOBY DOPRAVY

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:
 

1. Balík Do ruky - zdarma u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč, 69,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč

Česká pošta Vám dodá Balík Do ruky následující pracovní den po dni podání. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám balík automaticky doručen další den. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 50.000,- Kč.

2. Balík Na poštu - zdarma u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč, 69,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč

Česká pošta uloží balík následující pracovní den po dni podání na Vámi vybrané poště. O uložení zásilky jste kontaktován SMS a emailem. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 50.000,- Kč. 

3. Balík na Slovensko - 199,- Kč 

Zásilka je přepravcem odeslána na Slovensko, kde je do 48 h doručována. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám balík automaticky doručen další den. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 20.000,- Kč. 

3. Paletová přeprava - 699,- Kč 

Přepravce Vám obvykle dodá paletu následující pracovní den po dni podání. Je nutné být na telefonu a dohodnout si čas vykládky. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 50.000,- Kč. 

ZPŮSOBY PLATBY

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka - 49,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč a 89,- Kč u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč

Platíte až při převzetí zboží. Zboží je možné uhradit v hotovosti, anebo kartou.

2. Převodem na náš účet - zdarma

Po vyplnění a odeslání objednávky Vás kontaktuje prodejce. V případě potvrzení dostupnosti Vámi objednaného zboží, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.


V případě, že Vámi objednané zboží přesáhne váhu 30 kg nebo je atypických rozměrů (nadrozměrné), tak s Vámi bude telefonicky nebo písemně dohodnuta smluvní cena dopravy.