Vyhledávání
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách
a akcích na Váš e-mail.

Doprava a platba


ZPŮSOBY DOPRAVY

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:
 

1. Balík Do ruky - zdarma u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč, 59,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč

Česká pošta Vám dodá Balík Do ruky následující pracovní den po dni podání. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám balík automaticky doručen další den. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 50.000,- Kč.

3. Balík Na poštu zdarma u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč, 59,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč

Česká pošta uloží balík následující pracovní den po dni podání na Vámi vybrané poště. O uložení zásilky jste kontaktován SMS a emailem. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 50.000,- Kč.

4. Balík na Slovensko 149,- Kč zásilka do 10 kg, 269,- Kč zásilka do 30 kg, 399,- Kč zásilka do 50 kg,

Společnost Intime dodá balík do 3 pracovních dnů po dni podání. Pokud nebudete doma zastiženi, budete kontaktován řidičem telefonicky. V ceně dopravného je započteno balné a pojištění  zásilky do 50.000,-Kč. Dobírka je vybírána v EUR dle aktuálního kurzu ČNB. O výsledné ceně zásilky v EUR budete informován telefonicky před odesláním zásilky.
 
    5. Osobní odběr - zdarma

Zboží si můžete vyzvednout i osobně pokud to k nám nemáte daleko. Objednávku tedy můžete zaplatit i hotově při předání zboží nebo nám na místě podepsat úvěrovou smlouvu.
 

ZPŮSOBY PLATBY

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka - 40,- Kč u zásilky v hodnotě do 1000 Kč a 79,- Kč u zásilky v hodnotě nad 1000 Kč

Platíte až při převzetí zboží.

2. Převodem na náš účet - zdarma

Po vyplnění a odeslání objednávky Vás kontaktuje prodejce. V případě potvrzení dostupnosti Vámi objednaného zboží, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

3. Hotově - zdarma

Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu "Osobní odběr". Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.

Pozor:  V případě, že Vámi objednané zboží přesáhne váhu 30 kg nebo je atypických rozměrů, tak s Vámi bude telefonicky nebo písemně dohodnuta smluvní cena dopravy.